İçeriğe atla

Üniversite Avcılar Su Tesisatçısı

Üniversite Avcılar Su Tesisatçısı olarak bölge de yıllardır hizmet veren firmamız müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Müşterilere sunmuş olduğumuz su kaçağı bulma hizmeti ile müşterilerimizin bir numaralı tercihi olmayı başarmış bulunmaktayız.

Üniversite Avcılar Su Tesisatçısı Servisi

Su kaçağı her zaman karşımıza çıkabilecek oldukça can sıkıcı bir durumdur.

Bu durumdan kurtulmak için merdiven altı tesisatçılar çağrıldığın da duvarlarınız ve fayanslarınız yıkılıp su kaçağı olan bölge bulunmaya çalışılır.

Tüm bu durumlar size bir çok olumsuzluk yaşatır.Eviniz inşaat alanına döner ve bir çok ek maliyet sizlere yansımış olur.

Firmamız su kaçağı tespit işlemi yaparken sizleri hiçbir şekilde zor durumda bırakmamaktadır.Uygulamış olduğu yöntemler ile zahmetsiz bir şekilde su kaçağını bulabiliyoruz.

Sizlere ulaşan ekiplerimiz ellerinde ki son teknoloji harikası cihazlar ile su kaçağı olan bölgeyi noktasal olarak bulabilmektedir.Bu su kaçağı bulma işlemi sırasında kırma ve dökme işlemi olmamaktadır.

Kırmadan ve dökmeden su kaçağını bulduktan sonra sadece tek bir fayans kaldırılarak su kaçağı onarılır.

Uzman ve deneyimli ekip ile kırmadan ve dökmeden su kaçağı tespit sadece 99 Liradır.Üstelik firmamız sizlere 1 yıl da garanti hizmeti sunmaktadır.

Sizler de hemen bizleri arayarak su kaçağı tespit işlemini uzman ekibimiz ile kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir