İçeriğe atla

Su Tesisatı Kaçak Onarım Fiyatları

İstanbul’da meydana gelen su tesisatı sorunlarının bir kısmına bilinçsizce yaptığınız davranışlar neden olurken, bazen de elinizde olmayan sebeplerden dolayı meydana gelen sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bilinçsizce tuvalet ve lavabolara attığınız katı cisimler tıkanıklık sorununa yol açar.

Bu sorunu ortadan kaldırmanın pratik yöntemleri bulunur ya da bilinçsizce lavabolara attığınız katı cisimleri çöp kutusuna atmanız bile bu sorunun ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır.

Su Kaçağı bulma Avcılar

Su tesisatı sisteminde elde olmayan nedenlerden dolayı açığa çıkan ve tamiri epey zor olan sorun da su kaçağı sorunudur. Su kaçağı sorunu eski binalarda kullanılan tesisat borularının zaman içerisinde deforme olarak ortaya çıkardıkları su sızıntısı sonucu oluşan ciddi ve erken müdahale isteyen sorunlardan biridir. Su kaçağı sorununun tamir işlemi eskiden elde olmayan teknolojik cihazlar yüzünden oldukça zor bir işlemdi. Tek tek fayans ve betonların kırılması ile tespit edilen patlayan su boruları tamir edildikten sonra sizlere bir o kadar daha zahmetli ve masraflı bir iş çıkarırdı.

Kırılan yerlerde oluşan molozları atmak, yeniden tamir işlemini yapmak ve temizlik işleri en az günlerce zamanınızı alır bu da günlerce evden çıkamamanıza ve bütün planlarınızın alt üst olmasına neden olur. İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı tespit işlemi sağlayan firmamız eskiden kullanılan tekniklerin tamamını tarihe karıştırarak sizlere yepyeni teknolojik bir çözüm sunmaktadır.

Su kaçaklarında en önemli sorun olan patlayan su borusunu bulma işlemini teknolojik cihaz akustik dinleme ile gerçekleştirecek olan firmamız, ev ve işyerinizdeki su kaçaklarını dakikalar içerisinde noktasal olarak tespit ederek, sizlere %  100 güvence verir. Su sesine karşı hassas olan akustik dinleme adlı cihaz ile tek tek bütün borularınız dinlendikten sonra en ufak bir sızıntı bile tespit edilir ve sorun büyümeden müdahale edilerek ortadan kaldırılır.

Yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübeyi, teknolojik cihazlar ile harmanlayan alanında uzman tesisat ustalarımız eskiden günlerce süren zahmetli işlemlerin tamamını sizlere dakikalar içerisinde sunar. İstanbul’un bütün ilçelerine aynı gün servis imkanı sunan firmamızı telefonla arayarak detaylı bilgi alabilir veya randevu talebini oluşturabilirsiniz.

Su tesisatı sorunlarının tamamı ile ilgilenen firmamız, sizlere uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

FİYATLAR

  • Temiz su tesisat kaçağı tespit fiyatı: 100 TL

  • Plastik tesisat onarım fiyatı: 50-100 TL

  • Demir tesisat onarım fiyatı: 150 TL

  • Pis su tesisat kaçağı tespit fiyatı: 100 TL

  • Tuvalet gider açma fiyatı: 100 TL

  • Mutfak gider açma fiyatı: 100 TL

  • Kanal açma fiyatı: 150 TL

  • Kombi su kaçağı bulma fiyatı: 150 TL

  • Kombi su kaçağı onarım fiyatı: 50 TL

  • Pis su tesisat kaçağı tespit fiyatı: 100 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir