İçeriğe atla

Su Sızıntısı Tespiti Avcılar

Avcılar su sızıntısı bulma sorunu, gelişen teknolojik ekipmanlar sayesinde kısa süre içerisinde çözülebilen bir işlem haline geldi. Su kaçağı sorunu, daha çok alt katınızda oturan komşunuzun evine su sızmasıyla anlaşılan ve evine su sızan komşunuzun kapınıza dayanmasıyla ciddi tartışmalara neden olan bir problemdir.

Su tesisatının en illet sorunu olarak bilinen su kaçağı sorununun en zorlu kısmı ise su kaçağını bulma kısmıdır. Su kaçağı sorunu eskiden fayansların kırılmasıyla tespit edilirken günümüzde gelişen cihazlar sayesinde farklı yöntemlerle de ortadan kaldırılabilen bir problem halini almıştır.

Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Su borularında meydana gelen sızıntıları klasik yöntemlerle bulmaya çalışan tesisat firmaları, sizleri oldukça büyük masraflar altına sokarlar. Su problemini tespit edinceye kadar tek tek evinizde mermer ve fayansları kıran tesisatçılar su kaçağını tespit edip tamirini gerçekleştirdikten sonrada sizlere günlerce süren bir temizlik ve tamir işlemi bırakırlar.

Tesisat ustalarının kırdığı fayansların yerine yenisinin yapılması ve kırılan fayansların molozlarının atılması sizleri sadece maddi olarak masrafa sokmaz günlerce zamanınızı alacağından planlarınızın da alt üst olmasına vesile olur. Su borularında meydana gelen kaçaklar hem komşunuzla aranızda sürtüşmelere hem de sizlere binlerce TL zarar verir. Bu nedenle en çok korkulan tesisat sorunları arasında ilk sırada oturmaktadır.

Su kaçaklarını bulma ve tamir etmede kullanılan bir diğer yöntemde modern bir çözüm yöntemidir. Hiçbir şekilde kaba ve ilkel yöntemlerin kullanılmadığı bu teknikte tamamen teknolojik cihazlardan yararlanılır ve masrafsız bir şekilde sorununuz tamir edilir.

Avcılar kırmadan cihazla su kaçağı bulma firmamız, sizler salonda oturup komşunuzla çayınızı yudumlarken dakikalar içerisinde soruna çözüm bulur.

Akustik dinleme diye tabir edilen cihaz ile su tesisatınızı ivedilikle dinleyen uzman tesisat ustalarımız su kaçağınızı noktasal olarak kırmadan tespit eder. Tek bir fayansın altında bulunan kaçak, yine profesyonel tesisat ustalarımız tarafından tamir edilerek sizlere rahat bir nefes aldırır.

Firmamız patlayan su borunuzu tamir ederken sizlere % 100 garanti verir. Aynı gün servis imkanı ile iletişim kategorisinde yer alan telefon numaralarını arayarak randevu oluşturabilirsiniz. Firmamızın kullandığı cihazlar sessiz çalıştığından akşam saat kaç olursa olsun bu işlemi yaptırabilirsiniz. Ne siz ne de komşularınız su kaçağınız tamir edilirken rahatsız olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir