İçeriğe atla

Petek Temizleme Avcılar

Petek temizliğini insanlar gözlerinde çok büyütürler ve evlerine zarar gelecek diye korkarlar. Eskiden yapılan kırma-dökme olaylarına istinaden insanların korkması doğaldır. Yeni nesil akıllı cihazlar sayesinde ama artık korkmanıza gerek yok.

Bu yeni nesil cihazlarla artık işler çok kolaylaştı ve evlerinizde hiçbir şeye zarar vermeden, kırmadan, yıkmadan, parçalamadan tesisat işlerinizi halledebiliyoruz.

Bu problemleri hasarsız bir şekilde atlatmak istiyorsanız, bu işi titizlikle ve özenle yapan firmaları seçmeniz gerekmektedir. 7/24 size hizmet sağlayan müşteri temsilcilerimizden detaylı bir bilgi aldıktan sonra, eğer ki kafanıza yatarsa bizi istediğiniz gün ve saate evinize çağırıp tespit ve onarım dahil bu sıkıntılarınıza biz son verebiliriz.

Avcılar Kombilerinizde ve peteklerinizde problem olduğunu nasıl anlarsınız?

Evinizde otururken kalorifer yandığı halde içinize titrememi giriyor, hemen aklınıza hasta mı oluyorum acaba diye bir düşünce gelir ve ev ahaline sorarsınız siz üşüyor musunuz diye. Onlarda size evet ev soğuk derler.

Peteğe bir dokunursunuz altında üstünde el gezdirirsiniz.

Dokunuyorsunuz bir bakıyorsunuz peteğin üstü sıcak, ortası ılık, altı buz gibidir. Bu sizin peteğinizin bozuk olduğu anlamına gelmiyor elbette.

Peteğiniz bozuk değil, sadece ısıtma problemi çekiyor. Bunun için tek yapmanız gereken size cazip gelen işinde uzman, eğitimini almış tesisatçılardan yardım istemektir. Sizlere sunduğumuz ekonomik ödeme koşulları ile kombinizin tesisatını yaptırmak artık sizi korkutmamalı.

Avcılar Yaptığımız tüm tesisat montaj işleri, cihazlarının kendi garantisi haricinde 1 yıl garantimiz altında olup, herhangi bir olumsuzluk dâhilinde kaloriferinizde baktığımız yerden problem çıkarsa ücretsiz onarımını yapmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir