İçeriğe atla

Avcılar Kanal Görüntüleme

İstanbul su tesisatında meydana gelen en zorlu problem olarak da bilinen tıkanıklık sorunlarında yıllardır yaptığınız en büyük yanlış sorun ile karşılaşır karşılaşmaz panik halinde yapı marketlerden aldığınız lavabo açıcılardır. Lavabo açıcılar % 100 kimyasal olduğundan yapı sistemindeki plastik borularınızı eritir ve ortaya daha ciddi masraf ve sorunlar çıkarmaktadır.

Bu nedenle tıkanıklık ve diğer tesisat sorunları ile karşılaşmanız durumunda ciddi bir profesyonel destek almanız gerekmektedir. Çünkü tıkanıklık açma uzmanlık isteyen bir konudur. Tıkanıklık sorunları kısa süre içerisinde ciddi hastalıkları da meydana getireceğinden hemen çözüm bulmanız önemlidir. Ancak bu panik yapıp sokaktan geçen bir tesisatçıyı çağırmanız anlamına da gelmemektedir. Sokaktan çağıracağınız, işi bilmeyen amatör su tesisatçıları sizlere çözüm olmadığı gibi, ekstradan da ciddi masraflara sokar.

 

Teknolojideki gelişmeleri takip etmeyen, çağımızdan habersiz tesisat ustalığı yapan firmalar, hâlâ eski usul yöntemler ile sizlere hizmet vermeye çalışır. Banyo, mutfak ve tuvalet gibi tıkanıklık sorunlarının sık meydana geldiği bölümleri kırarak, tıkanıklığı tespit etmeye çalışan amatör tesisatçılar, sizleri maddi zararın dışında zaman anlamında da zora sokmaktadır. İşlem günlerce süreceğinden bütün planlarınızı alt üst edecektir.

 

Oysaki teknolojideki gelişmeler eskiden kullanılan bu ilkel yöntemleri tarihe karıştırarak kısa süre içerisinde yüzde yüz verim alabileceğiniz, yöntemler sizlere sunmaktadır. İstanbul tıkanıklık açma firmamız, en zorlu tıkanıklık sorunlarınızda bile sizlere % 100 garanti vererek, hizmet sağlar.

 

Yılların biriktirdiği bilgi ve deneyim ile teknolojik gelişmeleri harmanlayan ve ortaya yepyeni çözümler koyan firmamız, kamera ve robot yardımıyla kırmadan ve dökmeden de tıkanıklığınızı açabilmektedir. Kamera yardımıyla tıkanıklığa sebep olan cismi görüntüleyen firmamız, ardından robotu boruya salarak tıkanıklığı ortadan kaldırır ve su akışını hızlandırır.

 

Son olarak, basınçlı su uygulaması ile borularınızın içini yıkayan tesisat ustalarımız kirli suyu dışarıya akıtarak borularınızı tertemiz yapar. İstanbul’un bütün ilçelerine aynı gün servis imkanı sağlayan firmamız, İstanbul geneline sabit fiyat garantisi de verir. Kurulduğu yıldan bu güne İstanbulluların en çok tercih ettiği marka olan firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır. Firmamızı iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarından arayabilir randevu talebinizi oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir