İçeriğe atla

Avcılar Robotla Pimaş Açma

Su tesisatı sisteminde bilinçsizce kullanım sonucu meydana gelen tıkanıklık sorunları oldukça ciddi bir tesisat problemidir. Su tesisatı sisteminde meydana gelen sorunların ortaya çıkmasında iki önemli unsur bulunmaktadır.

 

Bunlardan biri kullanıma bağlı olarak doğal yöntemlerle oluşan tesisat sorunları bir diğeri de bilinçsizce yapılan hareketler sonucu ortaya çıkan tesisat sorunlarıdır. İstanbul tesisat sorunlarının başında yer alan tıkanıklık sorunu daha çok çöpe atılması gereken cisimlerin, lavabo ve tuvaletlere atılması sonucu ortaya çıkar.

 

Özellikle umumi tuvaletleri dikkatsizce kullanmanız sonucu hızla tıkanıklık sorunu yaşanır ve ortaya ciddi salgın hastalıklar çıkarır. Tıkanıklık sorunu oldukça ciddi bir problem olduğundan erken müdahale etmeniz önemlidir. Tıkanıklık açma işleminde yıllardır yaptığınız en büyük yanlış nalbur veya yapı marketlerden alınan lavabo açıcılardır. Tıkanıklık sorunu lavabo açıcı ile uzun vadeli çözülmez. Aksine tamamen kimyasal içeren lavabo açıcılar plastik olan tesisat sisteminize zarar verir ve olası daha ciddi tehlikelere vesile olur.

 

Tıkanıklık açma işlemi profesyonellik isteyen bir iştir. Bu nedenle bu sorun ile karşılaştığınız anda yapmanız gereken ilk işlem firmamızı arayarak profesyonel yardım almak olmalıdır. İstanbul tıkanıklık açma firmamız, ev ya da işyerinizde meydana gelen tıkanıklık sorunlarını teknolojik cihazlar yardımı ile kısa süre içerisinde ortadan kaldırır ve sizlere rahat bir nefes aldırır.

 

Teknolojinin her geçen gün insan hayatını kolaylaştırmasından hiç kuşkusuz su tesisatı da nasibini aldı. Bilim insanlarının tesisat ustaları için özel olarak tasarladıkları kamera ve robotlar ile en zorlu tıkanıklık sorunlarınız bile kısa süre içerisinde açılabilecek ve büyük zahmet ve masraflardan kurtulacaksınız.

 

Eskisi gibi günlerce süren kırma, dökme işlemi de yok, molozlar ile uğraşmakta. Firmamızın alanında uzman tesisat ustaları tıkanıklığınızı açarken öncelikle, kamera ile tıkanıklığa sebep olan katı cismi görüntüler, tıkanıklığın yeri kamera ile tespit edildikten sonra robot adı verilen teknolojik cihaz ile tıkanıklığa sebep olan katı madde parçalanır ve su akışını normale çevirir.

 

Son olarak borularınızın içini basınçlı su ile yıkayan firmamız, kirli suları dışarıya akıtarak, borularınızı ilk gün ki gibi tertemiz yapar ve sizlere % 100 garanti verir. Firmamızdan randevu almak ya da detaylı bilgilendirilmek için lütfen arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir