İçeriğe atla

Avcılar Kombi Su Kaçağı Bulma Servisi

İstanbul avcılar kombi su kaçağı sorununa neden olan en büyük olay su borularının eskiyerek aşınması sonucu meydana gelen su sızıntılarıdır.

Deforme olan borulardan sızan sular kısa süre içerisinde bütün duvarlarınıza yayılarak her tarafı ıslatır. Islanan duvarlarda bir süre sonra, sararma, kabarma, dökülme ve rutubet kokusu gibi sorunlar oluşur.

Su kaçakları sadece duvarlarınıza zarar vermekle kalmaz, kombi barınızı da sürekli düşürerek su faturanızı artırır.

Musluklar kapalıyken bile su sayacınız hızla çalışacağından ay sonu gelecek olan faturanız da oldukça kabarık gelir. Ciddi bir tesisat problemi olan su kaçağına ne kadar erken müdahale ederseniz o kadar iyi olacaktır.

Su Kaçağı Avcılar Servisi

Erken müdahalenin yapılmaması durumunda kısa süre içerisinde su sızıntıları duvar diplerinden akarak alt katınızda oturan komşunuzun yapısına da ciddi zararlar verecektir. Bu durum komşunuz ile aranızın açılmasına neden olacağından bir an önce profesyonel bir yardım alıp, sorunu ortadan kaldırmak adına gayret içerisine girmelisiniz.

Su kaçağını diğer sorunlardan ayıran en önemli özellik tamir işleminde zahmetli işlemlerin uygulanmasıdır. Bu nedenle tesisat sistemi içerisinde çıkan arızaların en masraflısıdır. İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı tespit hizmeti veren firmamız teknolojideki gelişmelerden de yararlanarak su kaçaklarını sorun olmaktan çıkardır.

Eskiden günlerce süren zahmetli işlemleri nedeniyle herkesin korkulu rüyası olan su kaçakları firmamız sayesinde dakikalar içerisinde tamiri mümkün olan bir olay haline gelmiştir. Üstelik kırmadan dökmeden tek bir seramiğinizin altında.

Akustik dinleme diye anılan dinleme  cihazı sayesinde ev veya iş yerinizdeki su kaçaklarını firmamızın alanında uzman tesisat ustaları dakikalar içerisinde tespit eder. Tek tek bütün  borularınızı dinleyen tesisat ustalarımız en zorlu su sızıntısını bile kısa süre içerisinde hiçbir yeri kırmadan tespit eder ve tamir işlemine başlar. Noktasal olarak tespit edilen su kaçağına yine noktasal olarak, titiz bir çalışma sonucu tamiri yapılır.

Kombi Su Kaçağını Kırmadan Tamir ediyoruz.

Avcılarda kırmadan kombi su kaçağı nasıl bulunur ?

Bu işleme % 100 garanti veren firmamız geniş ve alanında profesyonel tesisat ustaları ile sizlere İstanbul’un neresinde olursanız olun, aynı gün servis imkanı sunmaktadır. Firmamız hakkında ayrıntılı bilgi almak ve randevu talebinde bulunmak için lütfen iletişim kısmında yer alan telefon numaralarını arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir