İçeriğe atla

Avcılar Acil Pimaş Açma

 

Avcılar İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ilçelerden birisidir.

Avcılar Pis su tesisatı üzerinde yaşanan sorunlardan biri de tıkalı pimaş açma işlemidir. Eski binaların gider boruları zamana bağlı yıpranma ile yanlış kullanımdan dolayı pimaşlar da tıkanıklık yaşanmaktadır.

Mutfak giderleri yemek artıkları, yağlar, tıkanma yapmaz dediğimiz çay yaprakları tıkanmaya sebep olan nesnelerdir.

Ev ve iş yerlerinde yaşanan bu sorunla önce kendi çabamızla kurtulmaya çalışsak ta mümkün olmamaktadır.

Yapılan yanlışlar arasında yer alan kimyasalla açma işlemi yapılması, tıkanıklık açılmadığı gibi pimaşlara zarar vermektedir. Acemi ve ehliyetsiz kişilerce tıkanıklık açma işlemi uzun zaman aldığı için kötü görüntülere ve kokulara maruz kalınmaktadır.

Avcılar  Profesyonel yöntemler kullanmadan bilinçsizce kanal açmaya çalışmak pis su tesisatına zarar vermektedir. Banyo giderlerinin tıkanma sebebi ise sabun parçaları, pimaş içerisin de biriken saçlar tıkanmaya yol açan nedenlerden birkaçıdır.

Avcılar  Ersoylar tesisat yılların deneyimine sahip kurumsal firmalar arasında yer almaktadır.

Firmamız tıkanıklık açma, kanal açma, logar tespit hizmetini son sistem ekipmanları ve uzman ekipleriyle gerçekleştirmektedir. Ev ve iş yerlerinizde kamerayla görüntüleme ve robotla tıkanıklık açma işlemi titizlik çerçevesi içerisinde hiç bir yeri kirletmeden gerçekleştirilmektedir.

Avcılar  Tuvalet tıkanıklığı, banyo gideri, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı gibi içinden çıkılması güç problemler kameralı robot ve aparatları ile deneyimli kadromuzla kısa sürede içerisinde çözüm sağlanmaktadır. Avcılarda Geniş servis imkanıyla İstanbul’un tüm ilçelerine, semtlerine ve avcılara haftanın yedi günü kaliteli profesyonel hizmet sunmaktayız.

 

İSTANBUL AVCILAR TIKANIKLIK AÇMA SERVİSLERİMİZ

Ambarlı mahallesi, Firusköy mahallesi, Mustafa kemal paşa mahallesi, Yeşil kent mahallesi, Cihangir mahallesi, Gümüş pala mahallesi, tahta kale mahallesi, Deniz köşk mahallesi, Üniversite mahallesi, merkez mahallesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir