İçeriğe atla

Kameralı Su Kaçağı Tespitii

Avcılar Su Kaçağı Servisi

Eskiden ev, iş yeri, okul, hastane, avm ve diğer su tesisatının geçtiği yerlerin tamamında meydana gelen su kaçağı sorunlarında eskiden yapılan tek işlem duvar ve fayansları rastgele kıra kıra yapılan su kaçağı tespit işlemidir. Su borularının üzeri fayanslarla örtülü olduğundan su tesisatında meydana gelen su kaçağı sorunlarını tespit etmek için fayanslar kırılır ve altındaki patlak olan boru tespit edilmeye çalışılırdı. Rastgele yapılan kırma işlemlerinden ötürü sağlam olan borularda zarar görür ve patlarlardı.
Su kaçağı sorunu çoğu kez alt katta oturan komşunuza da zarar vereceğinden su kaçağı sorunu ile karşılaştığınızda yaptığınız en büyük yanlış işlem panik halinde yardım talep ettiğiniz sokak tesisatçılarıdır. Sokak tesisatçıları su kaçağı tespit ve tamir işlemi gerçekleştirirken rastgele kırma dökme işlemi gerçekleştirerek sizleri hem maddi hem de manevi olarak zarara sokarlar.
Ancak günümüz teknolojisindeki gelişmeler bu sorunları ortadan kaldıracak önemli icatlara imza attığından bu sorunları tamamen ortadan kaldıracak cihazlar üretmiştir.


İstanbul su kaçağı tespit servisimiz tesisat sisteminde meydana gelen su kaçağı sorununu cihazla tespit ederek eskiden yapıldığı gibi herhangi bir kırma dökme işlemi gerçekleştirmeden su kaçağı sorununu tespit etmektedir.
Bilim insanlarının su tesisatı sektörü için tasarladığı cihazlar sayesinde noktasal olarak su kaçağı tespit işlemini gerçekleştirmek artık mümkün hale gelmiştir.
Su sesi karşı duyarlı hale getirilen akustik dinleme adı verilen teknolojik cihaz su kaçağı sorunlarını milimi milimine tespit ederek tamir işlemini kaçağın olduğu yerde bir veya iki seramiğin altında tamir eder.
Ev ya da işyerlerinizde meydana gelen su kaçağı sorununu anlamak için illa tesisat ustası çağırmanıza gerek yoktur. Duvarlarınızda sararma, ıslaklık, rutubet, kombi barında sürekli düşüş ve her ay gelen su faturalarında aşırı bir artış gözlemliyorsanız evinizde su kaçağı var demektir.

Evinizde meydana gelen su kaçağı sorununu ortadan kaldırmak için, İstanbul kırmadan su kaçağı tespit işlemini gerçekleştiren firmamız İstanbul’daki bütün ilçe ve semtlere aynı gün servis imkanı ile ulaşarak, su kaçağı sorununuzu ortadan kaldırır.
İstanbul su kaçağı tespit servisimiz sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetler için % 100 garanti sunmaktadır.