İçeriğe atla

Avcılarda Su Tesisatçısı

Avcılardaki Kaçak Bulan Su Tesisatçısı ?

Evlerde, iş yerlerinde, hastane ve okullarda kısacası su tesisatı sisteminin olduğu her yerde su kaçağı sorunu ile karşılaşmanız mümkündür.
Su kaçağı, duvarların arasındaki ya da seramiklerin altındaki boruların patmalaması sonucu oluşur. Su kaçağında en dikkat edilmesi gereken konu, erken teşhis ve müdahale edilmesidir. Su kaçaklarında en fazla yapılan hatalardan biri, su kaçağını görüp görmezden gelmedir. Çünkü bu bilinmelidir ki görmezden geldiğin su kaçakları sorunu çözüm değil aksine, daha da zorlaştıran bir işlemdir. Su kaçaklarında yapılan en büyük hatalardan biridir görüpte görmezden gelme.
Su kaçağında kaçınmanız gereken önemli hususlardan biri de, ilkel yöntemlerle su kaçağı bulma işlemidir. Su borularındaki patlakları tespit etmek oldukça zor bir işlemdir. Patlayan su borusu görülemediğinden boruya ulaşmak da zahmetli bir işlemdir.


Eskiden su kaçağı sorunlarında yapılan ilk işlem, rastgele ve kabaca gerçekleştirilen kırma işlemiydi. Eve su kaçağı sorununu tamir etmesi için çağırdığınız tesisat ustası eline aletleri alır ve evde kırma işlemine başlardı. Patlak olan su borusu tespit edilinceye kadar fayans ve betonlar kırılır ardından tespit edilen su kaçakları tamir edilirdi. Bu yöntem kaba bir uygulama olduğu kadar masraflı da bir işlemdir. Bu nedenle günümüz teknolojisini de göz önünde bulundurduğumuzda bu işlemin aslında geçmişte kalması gerektiğine karar veren firmamız su kaçaklarınızı tespit ederken herhangi bir kırma dökme işlemi gerçekleştirmez ve su kaçağı sorunlarınızı cihazla noktasal olarak tespit eder.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı tespit uygulaması gerçekleştiren firmamız, su kaçağı sektörü içerisinde adından sıkça söz ettirecek gelişmeler kaydetti.
İstanbul kırmadan noktasal olarak su kaçağı tespit hizmeti sağlayan firmamız su kaçağı sorunlarınızı akustik dinleme diye bilinen teknolojik cihaz yardımıyla noktasal olarak tespit eder. Kırmadan su kaçağı bulma ve tamir uygulaması geliştiren firmamız, modern cihazlarla su kaçağını öncelikle tespit eder ardından tespit edilen kaçağı tek bir fayansın altında onararak sizlere % 100 garanti verir. Firmamız çalışanlarının her biri alanında uzman tesisat ustalarıdır. Bu nedenle kısa bir zaman dilimi içerisinde İstanbul’da en çok tercih edilen firma oldu.