İçeriğe atla

Avcılarda Su Kaçağı Servisi

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır ?

İstanbul’da eski bir binada oturuyorsanız tesisat sisteminde sorun çıkması kaçınılmazdır. Daha çok eski binalarda meydana gelen su kaçağı problemlerinin ana sebebi olarak tesisat sisteminde kullanılan boruların eski olması ve zaman içerisinde deformasyona uğraması olduğu biliniyor.
İstanbul su kaçağı sorununu sıkıcı hale getiren asıl mesele su kaçağı tespit işlemidir. Ev ya da işyerinizdeki su boruları gözle görünmeyen yerlerde olduğundan dolayı patlayan boruyu tespit etmek de eskiden bir hayli zor bir işlemdi.
Su kaçağı sorunu ile karşılaştığınızda yardım talep ettiğiniz sokak tesisatçıları su kaçağınızı tespit edebilmek için, ev ya da iş yerinizdeki bütün duvarları ve parkeleri kırarak su kaçağı tespit işlemini gerçekleştirmeye çalışırlardı. Su kaçağı tespit edilinceye kadar rastgele gerçekleştirilen kırma işlemiyle sağlam olan borularda tahribata uğrayarak zarar görürdü.

Bu durumda masraflarınız ikiye katlanırdı. Kırılan fayansların yeniden onarılması molozların atılması gibi işlemlerle de ekstra yorgunluk yaşardınız. İstanbul kırmadan su kaçağı tespit işlemi gerçekleştiren firmamız eskiden yapılan bütün bu sorunları tarihe karıştırarak kırmadan tek bir seramiğin altında su kaçağı sorununu tespit ederek, kısa süre içerisinde sizleri bu sorundan kurtarır.
İstanbul kırmadan su kaçağı tespit işlemi yapan firmamız sayesinde, fazla gelen su faturalarından da kurtulmuş olursunuz. Çünkü su kaçağı sorunu olan ev ya da işyerlerinde musluklar kapalı olmasına rağmen kaçaktan dolayı su sayacınız hızla dönmeye devam eder. Bu durumda aysonu gelecek olan faturanıza yansır ve bütçenizi oldukça sarsar.
İstanbul kırmadan su kaçağı tespit servisi sağlayan firmamız teknolojik cihazlar yardımıyla su kaçağı sorununuzu tek bir seramiğin altında onararak ekstra kırma dökme işlemi yapmaz. İstanbul noktasal olarak su kaçağı tespit hizmeti sağlayan firmamız tesisat sektörü için özel tasarlanan akustik dinleme adlı cihazı kullanarak, su kaçağı sorununuzu kırmadan masrafsız bir şekilde bulur ve ardından noktasal olarak çalışarak su kaçağı sorununuzu ortadan kaldırır.

 

Bu nedenle ev ya da işyerinizde meydana gelen arızalanmaları gidermek için firmamızı arayarak yardım talebinde bulunmanız sorunun çözümü yönünde atacağınız en önemli adım olacaktır. İstanbul kırmadan su kaçağı tespit servisimiz İstanbul’daki bütün ilçe ve mahallelere % 100 garantili hizmet sağlar.