İçeriğe atla

Genel

Su Tesisatı Kaçak Onarım Fiyatları

İstanbul’da meydana gelen su tesisatı sorunlarının bir kısmına bilinçsizce yaptığınız davranışlar neden olurken, bazen de elinizde olmayan sebeplerden dolayı meydana gelen sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bilinçsizce tuvalet ve lavabolara attığınız katı cisimler tıkanıklık sorununa yol açar.

Bu sorunu ortadan kaldırmanın pratik yöntemleri bulunur ya da bilinçsizce lavabolara attığınız katı cisimleri çöp kutusuna atmanız bile bu sorunun ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır.

Su Kaçağı bulma Avcılar

Su tesisatı sisteminde elde olmayan nedenlerden dolayı açığa çıkan ve tamiri epey zor olan sorun da su kaçağı sorunudur. Su kaçağı sorunu eski binalarda kullanılan tesisat borularının zaman içerisinde deforme olarak ortaya çıkardıkları su sızıntısı sonucu oluşan ciddi ve erken müdahale isteyen sorunlardan biridir. Su kaçağı sorununun tamir işlemi eskiden elde olmayan teknolojik cihazlar yüzünden oldukça zor bir işlemdi. Tek tek fayans ve betonların kırılması ile tespit edilen patlayan su boruları tamir edildikten sonra sizlere bir o kadar daha zahmetli ve masraflı bir iş çıkarırdı.

Kırılan yerlerde oluşan molozları atmak, yeniden tamir işlemini yapmak ve temizlik işleri en az günlerce zamanınızı alır bu da günlerce evden çıkamamanıza ve bütün planlarınızın alt üst olmasına neden olur. İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı tespit işlemi sağlayan firmamız eskiden kullanılan tekniklerin tamamını tarihe karıştırarak sizlere yepyeni teknolojik bir çözüm sunmaktadır.

Su kaçaklarında en önemli sorun olan patlayan su borusunu bulma işlemini teknolojik cihaz akustik dinleme ile gerçekleştirecek olan firmamız, ev ve işyerinizdeki su kaçaklarını dakikalar içerisinde noktasal olarak tespit ederek, sizlere %  100 güvence verir. Su sesine karşı hassas olan akustik dinleme adlı cihaz ile tek tek bütün borularınız dinlendikten sonra en ufak bir sızıntı bile tespit edilir ve sorun büyümeden müdahale edilerek ortadan kaldırılır.

Yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübeyi, teknolojik cihazlar ile harmanlayan alanında uzman tesisat ustalarımız eskiden günlerce süren zahmetli işlemlerin tamamını sizlere dakikalar içerisinde sunar. İstanbul’un bütün ilçelerine aynı gün servis imkanı sunan firmamızı telefonla arayarak detaylı bilgi alabilir veya randevu talebini oluşturabilirsiniz.

Su tesisatı sorunlarının tamamı ile ilgilenen firmamız, sizlere uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

FİYATLAR

  • Temiz su tesisat kaçağı tespit fiyatı: 100 TL

  • Plastik tesisat onarım fiyatı: 50-100 TL

  • Demir tesisat onarım fiyatı: 150 TL

  • Pis su tesisat kaçağı tespit fiyatı: 100 TL

  • Tuvalet gider açma fiyatı: 100 TL

  • Mutfak gider açma fiyatı: 100 TL

  • Kanal açma fiyatı: 150 TL

  • Kombi su kaçağı bulma fiyatı: 150 TL

  • Kombi su kaçağı onarım fiyatı: 50 TL

  • Pis su tesisat kaçağı tespit fiyatı: 100 TL

Su Sızıntısı Tespiti Avcılar

Avcılar su sızıntısı bulma sorunu, gelişen teknolojik ekipmanlar sayesinde kısa süre içerisinde çözülebilen bir işlem haline geldi. Su kaçağı sorunu, daha çok alt katınızda oturan komşunuzun evine su sızmasıyla anlaşılan ve evine su sızan komşunuzun kapınıza dayanmasıyla ciddi tartışmalara neden olan bir problemdir.

Su tesisatının en illet sorunu olarak bilinen su kaçağı sorununun en zorlu kısmı ise su kaçağını bulma kısmıdır. Su kaçağı sorunu eskiden fayansların kırılmasıyla tespit edilirken günümüzde gelişen cihazlar sayesinde farklı yöntemlerle de ortadan kaldırılabilen bir problem halini almıştır.

Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Su borularında meydana gelen sızıntıları klasik yöntemlerle bulmaya çalışan tesisat firmaları, sizleri oldukça büyük masraflar altına sokarlar. Su problemini tespit edinceye kadar tek tek evinizde mermer ve fayansları kıran tesisatçılar su kaçağını tespit edip tamirini gerçekleştirdikten sonrada sizlere günlerce süren bir temizlik ve tamir işlemi bırakırlar.

Tesisat ustalarının kırdığı fayansların yerine yenisinin yapılması ve kırılan fayansların molozlarının atılması sizleri sadece maddi olarak masrafa sokmaz günlerce zamanınızı alacağından planlarınızın da alt üst olmasına vesile olur. Su borularında meydana gelen kaçaklar hem komşunuzla aranızda sürtüşmelere hem de sizlere binlerce TL zarar verir. Bu nedenle en çok korkulan tesisat sorunları arasında ilk sırada oturmaktadır.

Su kaçaklarını bulma ve tamir etmede kullanılan bir diğer yöntemde modern bir çözüm yöntemidir. Hiçbir şekilde kaba ve ilkel yöntemlerin kullanılmadığı bu teknikte tamamen teknolojik cihazlardan yararlanılır ve masrafsız bir şekilde sorununuz tamir edilir.

Avcılar kırmadan cihazla su kaçağı bulma firmamız, sizler salonda oturup komşunuzla çayınızı yudumlarken dakikalar içerisinde soruna çözüm bulur.

Akustik dinleme diye tabir edilen cihaz ile su tesisatınızı ivedilikle dinleyen uzman tesisat ustalarımız su kaçağınızı noktasal olarak kırmadan tespit eder. Tek bir fayansın altında bulunan kaçak, yine profesyonel tesisat ustalarımız tarafından tamir edilerek sizlere rahat bir nefes aldırır.

Firmamız patlayan su borunuzu tamir ederken sizlere % 100 garanti verir. Aynı gün servis imkanı ile iletişim kategorisinde yer alan telefon numaralarını arayarak randevu oluşturabilirsiniz. Firmamızın kullandığı cihazlar sessiz çalıştığından akşam saat kaç olursa olsun bu işlemi yaptırabilirsiniz. Ne siz ne de komşularınız su kaçağınız tamir edilirken rahatsız olmayacaktır.

Firizköy Mahallesi Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Firizköy Mahallesi Avcılar Kırmadan Dökmeden Tesisat Problemleri Onarma
Avcılar Eskiyen altyapılarla ve kalitesiz su tesisatı boruları nedeniyle oluşabilecek Avcılar Su Kaçağı Bulma problemleri, temiz su boruları ya da kirli gider su boruları fark etmeden her alanda görülmeye müsait sorunlardır.

Firizköy Mahallesi Avcılar su kaçağında Tüm bunlara ek olarak ise mahalle tesisatçılarının kırarak ve dökerek yaptığı onarım işlemleri, ufak kılcal su sızıntılarında dahi koskoca tesisatın değişerek, sizleri oldukça yüksek masrafların altına sokmaya itecektir.

Bu konuda cihazlarla hizmet veren firmalardan yararlanmanız ve hata payının oldukça düşük olduğu gelişmiş teknikler sayesinde sorunlu bölgenin taranması hem maddi olarak oldukça düşük rakamlar ödemenizi sağlarken hem de oldukça kısa sürede yani dakikalar içerisinde problemin bulunması nedeniyle de vaktinizin kaybolmasının önüne geçilecektir.

Firizköy Mahallesi Avcılar Temiz su giderlerinde oluşan su kaçakları dakikalar içerisinde bulunabildiği gibi ayrıca, hata payının bulunmaması gibi nedenler sayesinde bir belki de bölgesine göre maksimum iki adet fayans kırılarak problem ortadan kaldırılmaktadır.

Firizköy  Kırmadan dökmeden tüm su tesisat problemleri cihazlarla tespit edilerek onarımları da aynı oranda kısa süre içerisinde ortadan kaldırılabilmektedir.

Profesyonel çözümler ve destekler sunan Ersoylar Tesisat firması ile tüm klasik yöntemleri arkada bırakabilir ve %100 uzman teknikler ve cihazlar ile kaliteli, etkili ve dakikalar içerisinde çözümlenebilecek tüm su tesisat problemleri sayesinde artık sıkıntı yaşamaktan kurtulacaksınız.

Artan teknolojiye ayak uydurmak zorunda olan sektör firmaları ve kendilerinin anlık olarak geliştirip, personel ve çalışanlarının tüm eğitim ve teknik bilgilere sahip olması adına çaba gösteren firma yetkilileri sayesinde, Firizköy Avcılar Su Kaçağı Tespiti konusunda tüm olanaklardan yararlanabileceksiniz.

Kırmadan Tıkanıklık Açma

Avcılar Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tıkanmış Tuvalet:

Avcılarda Evlerde yaşanan en büyük krizlerden biridir tıkanmış bir tuvalet ya da gider. Çoğu zaman da krize dönüşmesinin çok haklı sebepleri vardır. Avcılar da Tıkanmış tuvalet, tıkalı bir tuvalet ya da tıkalı bir giderin başınıza açacağı sıkıntılar azımsanmayacak kadar çoktur. Avcılarda Çoğu zamanda tıkanmış tuvalet ya da gider yapılan yanlış bir müdahale daha da büyük bir sıkıntıya yol açar. Örneğin Bağcılar tıkanan bir tuvalette ev sahibinin yaptığı yanlış müdahale tuvaletin taşması gibi korkunç bir durumla sonuçlanmış ve ekibimiz daireye ulaştığında bir kez daha tıkanmış tuvalet yada gidere yanlış bir müdahalenin nelere sebep olabileceğini gözleriyle görmüştür. Tıkanmış tuvalet yüzünden mahvolmuş eşyalar ve korkunç durumda bir ev Avcılar tuvalet açma servisi  evinizi kirlenmeden ve hiç yorulmadan çok kısa bir sürede tıkalı tuvaletiniz ya da giderinizi açtırmak mümkün. Üstelikte son teknoloji ve profesyonel ustalar ile birlikte.

1916293_930719920382631_6325265921498288037_n

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Avcılar Kırmadan su kaçağı bulma  Su problemlerinize kesin çözüm bularak size rahat bir yaşam sunuyoruz. Su kaçağı denildiğinde aklımıza ilk olarak başımıza damlayan sular gelir yada komşumuzun başına . Bununla birlikte bizden alt kata damlayan sular , kötü görüntüler , pis rutubet kokuları bizi çıkmaza sokar ve ne yapacağımızı bilmez duruma geliriz.   profesyonel bir tesisat ustası arayışına geçeriz. Ev iş yeri, alışveriş merkezleri ve tüm yaşam alanlarını kapsayan bu sorunu çözmek usta ellerin işidir. Avcılar Su Kaçağı Tespiti Servisimiz kalitesiyle güven veren çalışma anlayışını birleştirerek, kırmadan su kaçağı tespiti konusunda uzmanlaşmış bir firmayız. Tesisat borularında oluşan su sızıntıları, üst komşunuzdan gelen tavanı sarartan su kaçakları gibi ve sizde rahatsızlık oluşturan tüm sorunlarınız da firma güvencesiyle yanınızdayız.

su-kacagi-ekibi

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti Avcılar Ersoylar tesisat kırmadan robotla su kaçağı tespiti yapan firma anında su kaçaklarına müdahale ediyor.Su kaçağı tespiti ve bulma onarma hizmetlerinin yanında su tesisatı,tıkanıklık açma,sıhhi tesisat,kameralı su kaçağı tespiti ve tıkanıklık görüntüleme petek tıkanıklıkları ve su kaçakları gibi problemlere profesyonel kesin çözümler bulmaktadır.