İçeriğe atla

Avcılar Pimaş Açma

Avcılar Robotla Pimaş Açma

Su tesisatı sisteminde bilinçsizce kullanım sonucu meydana gelen tıkanıklık sorunları oldukça ciddi bir tesisat problemidir. Su tesisatı sisteminde meydana gelen sorunların ortaya çıkmasında iki önemli unsur bulunmaktadır.

 

Bunlardan biri kullanıma bağlı olarak doğal yöntemlerle oluşan tesisat sorunları bir diğeri de bilinçsizce yapılan hareketler sonucu ortaya çıkan tesisat sorunlarıdır. İstanbul tesisat sorunlarının başında yer alan tıkanıklık sorunu daha çok çöpe atılması gereken cisimlerin, lavabo ve tuvaletlere atılması sonucu ortaya çıkar.

 

Özellikle umumi tuvaletleri dikkatsizce kullanmanız sonucu hızla tıkanıklık sorunu yaşanır ve ortaya ciddi salgın hastalıklar çıkarır. Tıkanıklık sorunu oldukça ciddi bir problem olduğundan erken müdahale etmeniz önemlidir. Tıkanıklık açma işleminde yıllardır yaptığınız en büyük yanlış nalbur veya yapı marketlerden alınan lavabo açıcılardır. Tıkanıklık sorunu lavabo açıcı ile uzun vadeli çözülmez. Aksine tamamen kimyasal içeren lavabo açıcılar plastik olan tesisat sisteminize zarar verir ve olası daha ciddi tehlikelere vesile olur.

 

Tıkanıklık açma işlemi profesyonellik isteyen bir iştir. Bu nedenle bu sorun ile karşılaştığınız anda yapmanız gereken ilk işlem firmamızı arayarak profesyonel yardım almak olmalıdır. İstanbul tıkanıklık açma firmamız, ev ya da işyerinizde meydana gelen tıkanıklık sorunlarını teknolojik cihazlar yardımı ile kısa süre içerisinde ortadan kaldırır ve sizlere rahat bir nefes aldırır.

 

Teknolojinin her geçen gün insan hayatını kolaylaştırmasından hiç kuşkusuz su tesisatı da nasibini aldı. Bilim insanlarının tesisat ustaları için özel olarak tasarladıkları kamera ve robotlar ile en zorlu tıkanıklık sorunlarınız bile kısa süre içerisinde açılabilecek ve büyük zahmet ve masraflardan kurtulacaksınız.

 

Eskisi gibi günlerce süren kırma, dökme işlemi de yok, molozlar ile uğraşmakta. Firmamızın alanında uzman tesisat ustaları tıkanıklığınızı açarken öncelikle, kamera ile tıkanıklığa sebep olan katı cismi görüntüler, tıkanıklığın yeri kamera ile tespit edildikten sonra robot adı verilen teknolojik cihaz ile tıkanıklığa sebep olan katı madde parçalanır ve su akışını normale çevirir.

 

Son olarak borularınızın içini basınçlı su ile yıkayan firmamız, kirli suları dışarıya akıtarak, borularınızı ilk gün ki gibi tertemiz yapar ve sizlere % 100 garanti verir. Firmamızdan randevu almak ya da detaylı bilgilendirilmek için lütfen arayınız.

Avcılar Kanal Görüntüleme

İstanbul su tesisatında meydana gelen en zorlu problem olarak da bilinen tıkanıklık sorunlarında yıllardır yaptığınız en büyük yanlış sorun ile karşılaşır karşılaşmaz panik halinde yapı marketlerden aldığınız lavabo açıcılardır. Lavabo açıcılar % 100 kimyasal olduğundan yapı sistemindeki plastik borularınızı eritir ve ortaya daha ciddi masraf ve sorunlar çıkarmaktadır.

Bu nedenle tıkanıklık ve diğer tesisat sorunları ile karşılaşmanız durumunda ciddi bir profesyonel destek almanız gerekmektedir. Çünkü tıkanıklık açma uzmanlık isteyen bir konudur. Tıkanıklık sorunları kısa süre içerisinde ciddi hastalıkları da meydana getireceğinden hemen çözüm bulmanız önemlidir. Ancak bu panik yapıp sokaktan geçen bir tesisatçıyı çağırmanız anlamına da gelmemektedir. Sokaktan çağıracağınız, işi bilmeyen amatör su tesisatçıları sizlere çözüm olmadığı gibi, ekstradan da ciddi masraflara sokar.

 

Teknolojideki gelişmeleri takip etmeyen, çağımızdan habersiz tesisat ustalığı yapan firmalar, hâlâ eski usul yöntemler ile sizlere hizmet vermeye çalışır. Banyo, mutfak ve tuvalet gibi tıkanıklık sorunlarının sık meydana geldiği bölümleri kırarak, tıkanıklığı tespit etmeye çalışan amatör tesisatçılar, sizleri maddi zararın dışında zaman anlamında da zora sokmaktadır. İşlem günlerce süreceğinden bütün planlarınızı alt üst edecektir.

 

Oysaki teknolojideki gelişmeler eskiden kullanılan bu ilkel yöntemleri tarihe karıştırarak kısa süre içerisinde yüzde yüz verim alabileceğiniz, yöntemler sizlere sunmaktadır. İstanbul tıkanıklık açma firmamız, en zorlu tıkanıklık sorunlarınızda bile sizlere % 100 garanti vererek, hizmet sağlar.

 

Yılların biriktirdiği bilgi ve deneyim ile teknolojik gelişmeleri harmanlayan ve ortaya yepyeni çözümler koyan firmamız, kamera ve robot yardımıyla kırmadan ve dökmeden de tıkanıklığınızı açabilmektedir. Kamera yardımıyla tıkanıklığa sebep olan cismi görüntüleyen firmamız, ardından robotu boruya salarak tıkanıklığı ortadan kaldırır ve su akışını hızlandırır.

 

Son olarak, basınçlı su uygulaması ile borularınızın içini yıkayan tesisat ustalarımız kirli suyu dışarıya akıtarak borularınızı tertemiz yapar. İstanbul’un bütün ilçelerine aynı gün servis imkanı sağlayan firmamız, İstanbul geneline sabit fiyat garantisi de verir. Kurulduğu yıldan bu güne İstanbulluların en çok tercih ettiği marka olan firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır. Firmamızı iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarından arayabilir randevu talebinizi oluşturabilirsiniz.